1999 MODEL FORD CARGO 2520 AÇIK AHŞAP KASA KAMYON

Yazdır
480
109.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4593
İlan Tarihi 09/09/2021
Plaka 17AAV616
Model Yılı 1999
Kilometre 0
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Beyaz
Kasa Tipi AÇIK AHŞAP KASA
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI

1999 MODEL

FORD CARGO 2520 

AÇIK AHŞAP KASA KAMYON

07.09.2022 TARİHİNE KADAR MUAYENE VARDIR.

(Görüntülenme Sayısı : 211)