2002 MODEL AUDİ A3 1.6 BENZİNLİ - 3 KAPI

Yazdır
480
67.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4071
İlan Tarihi 12/01/2021
Plaka 35AGT967
Model Yılı 2002
Kilometre 266000
Yakıt Tipi Benzin
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Mavi
Kasa Tipi Hatcback 3 Kapı
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
(Görüntülenme Sayısı : 131)