2003 MODEL CİTROEN BERLİNGO 1.9 D HUSUSİ OTOMOBİL

Yazdır
480
41.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4554
İlan Tarihi 12/08/2021
Plaka 34NRV67
Model Yılı 2003
Kilometre 332420
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Beyaz
Kasa Tipi CAMLI KOLTUKLU
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
2003 MODEL CİTROEN BERLİNGO 1.9 D …….  

AİLE İÇİN İDEAL…...

HUSUSİ OTOMOBİL RUHSATLI …….

4 + 1 KİŞİLİK HUSUSİ OTOMOBİL …...

2 YILDA BİR MUAYENELİ …….

11.HAZİRAN 2022 TARİHİNE KADAR MUAYENESİ DEVAM ETMEKTEDİR …….


 
(Görüntülenme Sayısı : 445)