2004 MODEL FİAT ALBEA 1.3 M.jet

Yazdır
480
33.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4173
İlan Tarihi 19/02/2021
Plaka 34DSE125
Model Yılı 2004
Kilometre 162460
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Gri
Kasa Tipi Sedan
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
2004 MODEL
FİAT ALBEA 1.3 Multijet
KLİMALI 
ÖN İKİ CAM OTOMATİK
ÇELİK JANT
28.01.2023 TARİHİNE KADAR MUAYENESİ VARDIR.
ARAÇ TAKSİ ÇIKMASIDIR.
(Görüntülenme Sayısı : 254)