2005 MERCEDES AXOR 3228 KIRKAYAK - KAYARPERDE KASA KAMYON

Yazdır
480
219.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 3615
İlan Tarihi 02/04/2020
Plaka 34CZZ262
Model Yılı 2005
Kilometre 50339
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü 280 hp
Renk Kırmızı
Kasa Tipi Kayar Perdeli
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
2005 MDOEL MERCEDES AXOR 3228

KAYAR PERDELİ KAMYON

AZAMİ YÜKLÜ AĞIRLIĞI 32 TON’DUR. 


İÇTEN İÇE KASA ÖLÇÜLERİ

UZUNLUK: 8.00
GENİŞLİK: 2.41
YÜKSEKLİK: 2.61
(Görüntülenme Sayısı : 1865)