2005 MODEL KİA BONGO K-2700 TEK TEKER KAMYONET

Yazdır
480
51.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4238
İlan Tarihi 25/03/2021
Plaka 49AF189
Model Yılı 2005
Kilometre 202000
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Beyaz
Kasa Tipi Kapalı Sac Kasa
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
2005 MODEL
KİA BONGO K-2700 / TEK TEKER
KAPALI SAC KASA KAMYONET
25.03.2022 TARİHİNE KADAR MUAYENESİ VARDIR.

İÇTEN İÇE KULLANILABİLİR KASA ÖLÇÜLERİ
UZUNLUK : 2.90 cm GENİŞLİK : 1.73 cm YÜKSEKLİK : 1.75 cm
(Görüntülenme Sayısı : 206)