2005 MODEL MİTSUBİSHİ 639 FRİGOFİRİK KASA KAMYONET

Yazdır
480
126.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4532
İlan Tarihi 02/08/2021
Plaka 34UTD90
Model Yılı 2005
Kilometre 140000
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Beyaz
Kasa Tipi Frigofirik Kasa
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
İÇTEN İÇE KULLANILABİLİR

UZUNLUK:      3.60 cm
GENİŞLİK:      1.94 cm
YÜKSELİK:     1.91 cm
(Görüntülenme Sayısı : 323)