2005 RENAULT MAGNUM 480 ÇEKİCİ

Yazdır
480
310.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4439
İlan Tarihi 23/06/2021
Plaka 0
Model Yılı 2005
Kilometre 1375700
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Beyaz
Kasa Tipi ÇEKİCİ
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
2005 MODEL
RENAULT MAGNUM 480

2004 MODEL 
 TIRSAN
KAYARPERDELİ MİDİLLİ DORSE
KAYARÇATI 
HAVUZLU 
LİFTMASTER

TAKIM HALİNDE SATILIKTIR.
(Görüntülenme Sayısı : 328)