2006 MODEL PEUGEOT PARTNER CAMLIVAN

Yazdır
480
51.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4578
İlan Tarihi 26/08/2021
Plaka 18AAR583
Model Yılı 2006
Kilometre 318000
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Beyaz
Kasa Tipi Camlıvan
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI

2003 MODEL

CİTROEN BERLİNGO 1.9 D 

CAMLI / KOLTUKLU

4+1 OTOMOBİL RUHSATLI

MUAYENESİ İKİ YILDA BİR YAPILMAKTADIR.

11.06.2022 TARİHİNE KADAR MUAYENESİ VARDIR.

(Görüntülenme Sayısı : 384)