2007 BMC FATİH 180 ÇİFT DİREKSİYONLU YOL SÜPÜRGE

Yazdır
480
96.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4276
İlan Tarihi 30/03/2021
Plaka 34EU1952
Model Yılı 2007
Kilometre 215000
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Sarı
Kasa Tipi Yol Süpürme
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
2007 MODEL
BMC FATİH 180
ÇİFT DİREKSİYONLU
VAKUMLU YOL SÜPÜRME ROBOTU
TAZYİKLİ SULAMA
OYNAR ORTA FIRÇA
SABİT YAN FIRÇALAR

HİZMETLERİMİZ
> KENDİ BÜNYEMİZDE TAKSİTLİ SATIŞ İMKANI,
> TAKAS İMKANI,
> ARACINIZI NAKİT DEĞERLENDİRME,
> KONSİNYE ARAÇ KABULÜ,
> BANKA KREDİ İŞLEMLERİNDE DESTEK,
> KREDİ KARTINA 9 AY TAKSİT,
> AYNI GÜN NOTER VE DEVİR İŞLEMLERİ,
> 2. EL KASA VE ÜST YAPI ÇEŞİTLERİ.

SATIŞ EKİBİMİZ
ERDEM BEY ; 0 (549) 510 02 92 
MUSTAFA BEY ; 0 (542) 373 77 37
MEHMET ŞAMİL BEY ; 0 (549) 510 02 94
HARUN BEY ; 0 (549) 510 02 86
ARİF BEY ; 0 (549) 510 02 90
BERK BEY ; 0 (549) 337 10 37
(Görüntülenme Sayısı : 59)