2007 MODEL ISUZU NKR WİDE FRİGOFİRİK KASA KAMYONET

Yazdır
480
129.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4030
İlan Tarihi 21/12/2020
Plaka 34ER6146
Model Yılı 2007
Kilometre 230000
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Kırmızı
Kasa Tipi Frigofirik Kasa
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
İÇTEN İÇE KULLANILABİLİR KASA ÖLÇÜLERİ

UZUNLUK: 3.57 cm
GENİŞLİK: 1.96 cm
YÜKSEKLİK: 2.00 cm
(Görüntülenme Sayısı : 185)