2008 MODEL CİTROEN JUMPY 2.0 HDİ 5+1 CİTYVAN

Yazdır
480
69.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4457
İlan Tarihi 29/06/2021
Plaka 34EH7634
Model Yılı 2008
Kilometre 178000
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Gri
Kasa Tipi 5+1 CİTYVAN
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
2008 MODEL
CİTROEN JUMPY 2.0 HDİ
5+1 CİTYVAN
6 İLERİ VİTES 
KLİMALI
ÇİFT SÜRGÜ
(Görüntülenme Sayısı : 1131)