2008 MODEL ISUZU NKR WİDE FİBER KASA KAMYONET

Yazdır
480
139.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4461
İlan Tarihi 01/07/2021
Plaka 34J5694
Model Yılı 2008
Kilometre
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Beyaz
Kasa Tipi Fiber Kasa
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
2008 MODEL

ISUZU NKR WİDE

KAPALI FİBER KASA KAMYONET

İÇTEN İÇE KULLANILABİLİR KASA ÖLÇÜLERİ:

UZUNLUK : 402

GENİŞLİK : 208

YÜKSEKLİK : 225

19 METRE KÜP KASA HACMİ VARDIR.
(Görüntülenme Sayısı : 396)