2010 MODEL FİAT FİORİNO 1.3 M.JET PANELVAN

Yazdır
480
56.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4552
İlan Tarihi 12/08/2021
Plaka 34HA5120
Model Yılı 2010
Kilometre 328000
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Beyaz
Kasa Tipi Panelvan
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI

2010 MODEL

FİAT FİORİNO 1.3 M.jet

PANELVAN

(Görüntülenme Sayısı : 441)