2010 MODEL MERCEDES ATEGO 1518 YOL SÜPÜRME

Yazdır
480
289.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4253
İlan Tarihi 30/03/2021
Plaka 34GU7826
Model Yılı 2010
Kilometre 104000
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Beyaz
Kasa Tipi Yol Süpürme
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI

2010 MODEL

MERCEDES ATEGO 1518

YOL SÜPÜRME ROBOTU

6 METREKÜP VAKUMLU

HİZMETLERİMİZ
> KENDİ BÜNYEMİZDE TAKSİTLİ SATIŞ İMKANI,
> TAKAS İMKANI,
> ARACINIZI NAKİT DEĞERLENDİRME,
> KONSİNYE ARAÇ KABULÜ,
> BANKA KREDİ İŞLEMLERİNDE DESTEK,
> KREDİ KARTINA 9 AY TAKSİT,
> AYNI GÜN NOTER VE DEVİR İŞLEMLERİ,
> 2. EL KASA VE ÜST YAPI ÇEŞİTLERİ.

SATIŞ EKİBİMİZ
ERDEM BEY ; 0 (549) 510 02 92 
MUSTAFA BEY ; 0 (542) 373 77 37
MEHMET ŞAMİL BEY ; 0 (549) 510 02 94
HARUN BEY ; 0 (549) 510 02 86
ARİF BEY ; 0 (549) 510 02 90
BERK BEY ; 0 (549) 337 10 37

 

(Görüntülenme Sayısı : 37)