2011 İVECO DAİLY 70C15 EVDEN EVE KASA KAMYON

Yazdır
480
139.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4034
İlan Tarihi 22/12/2020
Plaka 34HF5094
Model Yılı 2011
Kilometre 351000
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Beyaz
Kasa Tipi Kapalı Sac Kasa
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
2011 MODEL
İVECO DAİLY 70C15 4350 Şase KAMYON

İÇTEN İÇE KULLANILABİLİR KASA ÖLÇÜLERİ

UZUNLUK:5.29 cm
GENİŞLİK:2.15 cm
YÜKSEKLİK:2.58 cm
(Görüntülenme Sayısı : 257)