2011 MERCEDES SPRİNTER 515 CDİ SABİT TENTELİ KASA KAMYONET

Yazdır
480
188.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4592
İlan Tarihi 07/09/2021
Plaka 34AG1656
Model Yılı 2011
Kilometre 328000
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Beyaz
Kasa Tipi SABİT TENTELİ KASA
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI

2011 MODEL

MERCEDES SPRİNTER
515 CDİ
SABİT TENTELİ
KAMYONET

ABS+ASR
ELEKTRİKLİ CAMLAR
ELEKTRİKLİ ISITMALI AYNALAR
YOL BİLGİSAYARI
MERKEZİ KİLİT


İÇTEN İÇE KULLANILABİLİR

UZUNLUK:      4.55 cm
GENİŞLİK:      2.20 cm
YÜKSELİK:     2.65 cm
(Görüntülenme Sayısı : 197)