2011 RENAULT MASTER 2.3DCİ 125ps KAPALI FİBER KASA

Yazdır
480
79.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 3996
İlan Tarihi 09/12/2020
Plaka 24DNT625
Model Yılı 2011
Kilometre 473244
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi 2299 cc
Motor Gücü 125 hp
Renk Beyaz
Kasa Tipi KAPALI FİBER KASA
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
İÇTEN İÇE KULLANILABİLİR KASA ÖLÇÜLERİ

UZUNLUK: 3.89 cm

GENİŞLİK:  2.02 cm

YÜKSEKLİK:  2.23 cm

 
(Görüntülenme Sayısı : 1222)