2012 HYUNDAİ ACCENT BLUE 1.6 CRDİ 128 PS

Yazdır
480
İlan No : 4096
İlan Tarihi 20/01/2021
Plaka 41AAG246 (M)
Model Yılı 2012
Kilometre 558805
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Gümüş Gri
Kasa Tipi SEDAN
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
ARACIMIZ TAKSİ ÇIKMASIDIR.
(Görüntülenme Sayısı : 588)