2012 MODEL FORD FİESTA 1.4 TDCİ

Yazdır
480
69.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4453
İlan Tarihi 29/06/2021
Plaka 41UG187
Model Yılı 2012
Kilometre 533000
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Beyaz
Kasa Tipi Otomobil
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI

2012 MODEL

FORD FİESTA 1.4 TDCİ Trend

KLİMA

OTOMATİK CAMLAR

FONKSİYONEL DİREKSİYON

ELEKTRİKLİ AYNALAR

RADİO - USB - AUX ÇALAR

TRAMER KAYDI FOTOĞRAFLARDA MEVCUTTUR.

(Görüntülenme Sayısı : 997)