2012 RENAULT MASTER 2.3 DCİ 125ps Kapalı Fiber Kasa Kamyonet

Yazdır
480
99.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4139
İlan Tarihi 03/02/2021
Plaka 41TS313
Model Yılı 2012
Kilometre 231000
Yakıt Tipi
Vites Tipi
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Mavi
Kasa Tipi Kapalı Fiber Kasa
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
İÇTEN İÇE KULLANILABİLİR KASA ÖLÇÜLERİ

UZUNLUK:     4.04 cm
GENİŞLİK:     2.11 cm
YÜKSEKLİK:  2.22 cm
(Görüntülenme Sayısı : 201)