2013 MODEL AUDİ A3 1.4 TFSİ AMBİANTE

Yazdır
480
232.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 3313
İlan Tarihi 25/02/2020
Plaka 41AEM171
Model Yılı 2013
Kilometre 139000
Yakıt Tipi Benzin
Vites Tipi Yarı Otomatik
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Siyah
Kasa Tipi Sedan
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI

2013 MODEL
AUDİ A3 1.4 TFSİ Ambiante
OTOMATİK VİTES
START & STOP
DİJİTAL KLİMA
DERİ FONKSİYONEL DİREKSİYON
F1 ŞANZIMAN
KARARAN DİKİZ AYNASI
ELEKTRONİK PARK FRENİ
OTOMATİK CAMLAR
ISITMALI AYNALAR
MULTİMEDYA

(Görüntülenme Sayısı : 2257)