2013 MODEL FİAT DUCATO MAXİ ÇİFT KABİN KAMYONET

Yazdır
480
129.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4154
İlan Tarihi 09/02/2021
Plaka 34HB7029(M)
Model Yılı 2013
Kilometre 287000
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Beyaz
Kasa Tipi Fiber Kasa
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
2013 FİAT DUCATO MAXİ ÇİFT KABİN 2.3 Mjet 130PS 

ARACIMIZIN KASASI KAPALI FİBER KASA OLUP İÇİ EVDEN EVEYE UYGUN YAPILMIŞTIR.
(Görüntülenme Sayısı : 97)