2013 MODEL FORD TRANSİT 330 S KAMYONET

Yazdır
480
101.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4588
İlan Tarihi 02/09/2021
Plaka 01BDL57
Model Yılı 2013
Kilometre 0
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Beyaz
Kasa Tipi Tenteli Sac Kasa
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI

KASTAMONU OTOMOTİV'DEN

2013 MODEL 

FORD TRANSIT 330S

TENTELİ SAC KASALI

ARAÇTA AĞIR HASAR KAYDI VARDIR. 

(Görüntülenme Sayısı : 274)