2013 MODEL VOLKSWAGEN CADDY 1.6 TDİ TRENDLİNE KOLTUKLU

Yazdır
480
130.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 2164
İlan Tarihi 24/12/2020
Plaka 34DA5765 (M)
Model Yılı 2013
Kilometre 224000
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi 1600 cc
Motor Gücü 90 hp
Renk Beyaz
Kasa Tipi KOLTUKLU
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
(Görüntülenme Sayısı : 2998)