2015 ISUZU NPR-3D TENTELİ KASA LİFTLİ 10 TEKER KAMYON

Yazdır
480
339.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4591
İlan Tarihi 06/09/2021
Plaka 34NP0967
Model Yılı 2015
Kilometre 102000
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Beyaz
Kasa Tipi TENTELİ SAC KASA - LİFTLİ
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI

2015 MODEL

ISUZU NPR-3D

HİDROLİK LİFTLİ / TENTELİ AHŞAP KASA

10 TEKER / DİNGİL KALDIRMA VARDIR

AZAMİ YÜKLÜ AĞIRLI 15,000 KG DİR.

ARAÇTA 50,000 TL SEL HASARI VARDIR ( AĞIR HASARLI DEĞİLDİR. )

(Görüntülenme Sayısı : 146)