2015 MODEL CATERPİLLAR BOBCAT YÜKLEYİCİ

Yazdır
480
0 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4164
İlan Tarihi 12/02/2021
Plaka
Model Yılı 2015
Kilometre 9730
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Sarı
Kasa Tipi İş Makinası
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
2015 MODEL
CATERPİLLER
BOBCAT YÜKLEYİCİ
SÜRÜRGE MAKİNASI VARDIR.
9730 SAATTE 
(Görüntülenme Sayısı : 102)