2015 MODEL FİAT DUCATO TENTELİ SAC KASA

Yazdır
480
149.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4466
İlan Tarihi 03/07/2021
Plaka 0
Model Yılı 2015
Kilometre 237000
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Beyaz
Kasa Tipi Tenteli Sac Kasa
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
2015 MODEL

FİAT DUCATO

TENTELİ SAC KASA

İÇTEN İÇE KULLANILABİLİR KASA ÖLÇÜLERİ:

UZUNLUK : 440

GENİŞLİK : 210

YÜKSEKLİK : 225

21 METRE KÜP KASA HACMİ VARDIR.





 
(Görüntülenme Sayısı : 341)