2015 MODEL FORD CARGO 3232-S ÇOK ÖZELLİKLİ KOMBİNE KANAL AÇMA VİDANJÖR

Yazdır
480
596.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4241
İlan Tarihi 30/03/2021
Plaka 34BC8984
Model Yılı 2015
Kilometre 81000
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi 8974 cc
Motor Gücü 320 hp
Renk Beyaz
Kasa Tipi Vidanjör
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
2015 MODEL
FORD CARGO 3232-S KIRKAYAK
ÇOK ÖZELLİKLİ
VİDANJÖR
KANAL AÇMA
KOMBİNE KUKA
VAKUMLAMA, TAZYİKLİ SU BASINCI
PİS SU DEPOSU, TEMİZ SU DEPOSU
BASINÇLI HORTUM

HİZMETLERİMİZ
> KENDİ BÜNYEMİZDE TAKSİTLİ SATIŞ İMKANI,
> TAKAS İMKANI,
> ARACINIZI NAKİT DEĞERLENDİRME,
> KONSİNYE ARAÇ KABULÜ,
> BANKA KREDİ İŞLEMLERİNDE DESTEK,
> KREDİ KARTINA 9 AY TAKSİT,
> AYNI GÜN NOTER VE DEVİR İŞLEMLERİ,
> 2. EL KASA VE ÜST YAPI ÇEŞİTLERİ.

SATIŞ EKİBİMİZ
ERDEM BEY ; 0 (549) 510 02 92 
MUSTAFA BEY ; 0 (542) 373 77 37
MEHMET ŞAMİL BEY ; 0 (549) 510 02 94
HARUN BEY ; 0 (549) 510 02 86
ARİF BEY ; 0 (549) 510 02 90
BERK BEY ; 0 (549) 337 10 37
(Görüntülenme Sayısı : 97)