2015 MODEL MERCEDES ATEGO 1518 FRİGOFİRİK KASA

Yazdır
480
389.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4042
İlan Tarihi 25/12/2020
Plaka 34DLT271
Model Yılı 2015
Kilometre 868000
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Beyaz
Kasa Tipi Frigofirik Kasa
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
2015 MODEL 
MERCEDES ATEGO 1518
6 TEKER – YATAKLI KABİN
FRİGOFİRİK KASA KAMYON
KENDİNDEN DİZEL MOTORLU CARRİER SUPRA 950 KLİMA

İÇTEN İÇE KULLANILABİLİR KASA ÖLÇÜLERİ
UZUNLUK : 5.48 cm GENİŞLİK : 2.44 cm YÜKSEKLİK : 2.42 cm 
(Görüntülenme Sayısı : 161)