2015 MODEL MITSUBISHI FUSO TF B35 / KAPALI SAC KASA KAMYONET

Yazdır
480
192.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4020
İlan Tarihi 18/12/2020
Plaka 34 CYK 631
Model Yılı 2015
Kilometre 247900
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Mavi
Kasa Tipi KAPALI SAC KASA
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
2015 MODEL MITSUBISHI FUSO TF B35

KAPALI SAC KASA KAMYONET

ARAÇ KURUMSAL FİRMA TARAFINDAN MAVİ GİYDİRME YAPILMIŞTIR.

ORJİNAL RENGİ BEYAZDIR. 
(Görüntülenme Sayısı : 318)