2015 MODEL TOYOTA COROLLA 1.4 D-4D Advance

Yazdır
480
177.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4199
İlan Tarihi 12/03/2021
Plaka 34DL8287
Model Yılı 2015
Kilometre 56250
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Beyaz
Kasa Tipi Sedan
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
  • 2015 MODEL TOYOTA COROLLA ADVANCE DOLU PAKETTİR.
  • Aracın ilk sahibinden. Alan kişi ikinci sahibi olacaktır.
  • Araç Temiz ve 56.250 Km dedir,​
  • İçinde sigara kesinlikle içilmemiştir. 
  • Araç Rengi göz alıcı İnci beyazı (Sedefli) geçmektedir.
  • Tüm Servis bakımları Toyota Dumankaya Yetkili Servisinde yapılmıştır ve Yapılan bakım Faturaları mevcuttur,
  • Araç 1.4 D-4D Motor Dizel ve Manuel vites dir.​ Yakıt konusunda çok tasarruflu bir araçtır.
  • Yedek Anahtarı kitapçıkları mevcuttur,
  • İstetme lastik hiç kullanılmamıştır,
  • Tramer kaydı yoktur. Kazası ve Değişen parçası bulunmamaktadır.
  • Sadece Sağ Arka Kapının alt kısmında ufak bir çizik ve Ön Tamponda nokta taş izlerinden dolayı belli olmayacak şekilde lokal nokta dokunuş yapıldı.
  • Araç Muayenesi 26.09.2022 Yılına kadar devam etmektedir.

DONANIM;

ABS-ASR

Yol Bilgisayarı

Dijital Klima

Çift Yönlü Klima

Katlanır Aynalar

Yağmur Sensörü

Radyo - CD çalar - USB - AUX

Bluetooth - Telefon

Çelik Jant

LED Geri Far

Geri Görüş Kamerası

Yokuş Kalkış desteği

Dokunmatik ekran

Lastik Arıza göstergesi

Hız Sabitleyici

Arka-Ön Kol Dayama

Karartmalı İç Dikiz Aynaları

Gündüz Led Farlar

Merkezi kilit

Sis Farları

Vs Vs Vs.....

Alıcısına Hayırlı Olsun...

(Görüntülenme Sayısı : 308)