2016 DACİA DUSTER 1.5 DCİ 110 PS 4x4 AMBİANCE

Yazdır
480
126.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4560
İlan Tarihi 16/08/2021
Plaka 64AAV004
Model Yılı 2016
Kilometre 237000
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Beyaz
Kasa Tipi ARAZİ SUV
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI

2016 DACIA DUSTER 4X4 ​110 HP

6 İLERİ, ABS, ESP, ECO MODU, YOKUŞ KALKIŞ DESTEK SİSTEMİ

KLİMA , HİDROLİK DİREKSİYON

USB/AUX/BLUETOOTH EĞLENCE SİSTEMİ

YOL BİLGİSAYARI

SÜRÜCÜ, YOLCU, KOLTUK AİRBAG 

(Görüntülenme Sayısı : 381)