2016 FİAT EGEA HB 1.4 FİRE LOUNGE

Yazdır
480
132.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4220
İlan Tarihi 20/03/2021
Plaka 34KM5342 (M)
Model Yılı 2016
Kilometre 59000
Yakıt Tipi Benzin
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Lacivert
Kasa Tipi Hatchback 5 kapı
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
(Görüntülenme Sayısı : 302)