2016 MODEL HAKO CİTYMASTER 600 HİDROSTATİK YOL SÜPÜRME

Yazdır
480
312.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4285
İlan Tarihi 30/03/2021
Plaka
Model Yılı 2016
Kilometre
Yakıt Tipi
Vites Tipi
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Beyaz
Kasa Tipi Vakumlu yol süpürme
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
2016 MODEL
HAKO CİTYMASTER 600
HİDROSTATİK
TEMİZLİK ROBOTU
ORTADAN KIRMALI
ARKASI DAMPERLİDİR
KABİN İÇİNDE KLİMA VARDIR
(Görüntülenme Sayısı : 223)