2016 MODEL TÜMOSAN 7165 ÇİFT ÇEKER / KLİMALI

Yazdır
480
156.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4270
İlan Tarihi 30/03/2021
Plaka 34DYF790
Model Yılı 2016
Kilometre 185
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Kırmızı
Kasa Tipi 4x4
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
2016 MODEL
TÜMOSAN 7165
4x4 ÇİFT ÇEKER
KLİMALI KABİN
185 SAATTE
(Görüntülenme Sayısı : 158)