2017 MODEL FORD CARGO 2533

Yazdır
480
499.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 2412
İlan Tarihi 17/12/2018
Plaka 34CRM923
Model Yılı 2017
Kilometre 52792
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Beyaz
Kasa Tipi Liftli - Kapalı Sac Kasa
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
2017 MODEL
FORD CARGO 2533 E6
10 TEKER – YATAKLI KABİN
LİFTLİ – KAPALI SAC KASA KAMYON

AZAMİ YÜKLÜ AĞIRLIĞI 25.000 KG’ DİR.
----------------- 330 BEYGİR --------------------

* KUPA İÇİ KLİMA 
* DİJİTAL WEBASTO
* MANDALLI 8 İLERİ VİTES
* YOL BİLGİSAYARI
* OTOMATİK CAMLAR
* ELEKTRİKLİ AYNALAR
* SİS FARI
* DİJİTAL TAKOGRAF
* RADİO – CD ÇALAR
* TAVAN HAVALANDIRMA
* ŞERİT TAKİP SİSTEMİ
* HAVA SÜSPANSİYONLU SÜRÜCÜ KOLTUGU
* ISITMALI SÜRÜCÜ KOLTUGU
* ISITMALI AYNALAR

İÇTEN İÇE KULLANILABİLİR KASA ÖLÇÜLERİ
UZUNLUK : 7.30      cm / GENİŞLİK : 2.50      cm / YÜKSEKLİK : 2.48      cm
(Görüntülenme Sayısı : 3021)