2017 MODEL İVECO DAİLY 35-150 SOĞUTUCULU PANELVAN

Yazdır
480
225.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4441
İlan Tarihi 25/06/2020
Plaka 0
Model Yılı 2017
Kilometre 145000
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Beyaz
Kasa Tipi SOĞUTUCULU PANELVAN
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
2017 MODEL
İVECO DAİLY 35-150
TEK TEKER / SOĞUTUCULU PANELVAN
SAFKAR PENGUEN 260 HARİCİ ELEKTRİKLİ KLİMA
ÇİFT KAPILI FRİGOFİRİK PANELVAN
 
 
(Görüntülenme Sayısı : 221)