2017 MODEL IVECO DAILY 35S150 -18 SOĞUTUCULU PANELVAN

Yazdır
480
199.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 3985
İlan Tarihi 02/12/2020
Plaka 34BEP658
Model Yılı 2017
Kilometre 141800
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Beyaz
Kasa Tipi SOĞUTUCULU PANELVAN
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI

2017 MODEL

İVECO DAİLY 35S150 

2300 cc 145 Beygir / Tek teker, 4100 Şase

-18 DERECEYE KADAR SOĞUTUCULU PANELVANLAR

16 METREKÜP - ARAÇLAR KAMYONET GEÇMEKTEDİR.

SAFKAR PENGUEN 260 ( HARİCİ ELEKTRİKLİ ) KLİMA VARDIR.

6 İLERİ VİTES, YOKUŞ KALKIŞ DESTEĞİ, YOL BİLGİSAYARI

ELEKTRİKLİ AYNALAR, OTOMATİK CAMLAR

ABS, ESP, ASR, HIZ SABİTLEYİCİ

(Görüntülenme Sayısı : 135)