2019 İVECO DAİLY 35-160 KAYARPERDE KASA KAMYONET

Yazdır
480
212.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4012
İlan Tarihi 16/12/2020
Plaka 34CDV588
Model Yılı 2019
Kilometre 105519
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Beyaz
Kasa Tipi KAYARPERDE KASA
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
İÇTEN İÇE KULLANILABİLİR KASA ÖLÇÜLERİ

UZUNLUK: 4.27  cm

GENİŞLİK: 2.11 cm

YÜKSEKLİK: 2.36  cm
(Görüntülenme Sayısı : 205)