2019 MODEL OTOKAR ATLAS DAMPER KASA KAMYON

Yazdır
480
226.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4131
İlan Tarihi 01/02/2021
Plaka 34BTV672
Model Yılı 2019
Kilometre 33000
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Beyaz
Kasa Tipi DAMPERLİ
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI

2019 MODEL

OTOKAR ATLAS 

HAVALI FREN SİSTEMİ

DAMPERLİ AÇIK SAC KASA KAMYON

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

HİZMETLERİMİZ

> TAKAS İMKANI,

> ARACINIZI NAKİT DEĞERLENDİRME,

> KONSİNYE ARAÇ KABULÜ,

> BANKA KREDİ İŞLEMLERİNDE DESTEK,

> KREDİ KARTINA 9 AY TAKSİT,

> KENDİ BÜNYEMİZDE TAKSİTLİ SATIŞ İMKANI,

> AYNI GÜN NOTER VE DEVİR İŞLEMLERİ,

> KASKO VE SİGORTA POLİÇELERİNDE UYGUN FİYAT VE TAKSİT İMKANI,

> ÜST YAPI - KARASÖR PLAN/PROJE ÇİZİMİ,

> 2. EL ÜST YAPI VE KASA ÇEŞİTLERİ,

> KASA TAKAS İMKANI

(Görüntülenme Sayısı : 80)