2019 MODEL OTOKAR ATLAS UZUN ŞASE ÇÖP KASALI KAMYON

Yazdır
480
256.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4123
İlan Tarihi 30/01/2021
Plaka 34BTV562
Model Yılı 2019
Kilometre 52000
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Beyaz
Kasa Tipi ÇÖP KASALI
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI

 

2019 MODEL 

OTOKAR ATLAS UZUN ŞASİ

HAVALI FREN SİSTEMİ 

ÇÖP KASALI KAMYON

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

HİZMETLERİMİZ

 

> TAKAS İMKANI,

 

> ARACINIZI NAKİT DEĞERLENDİRME,

 

> KONSİNYE ARAÇ KABULÜ,

 

> BANKA KREDİ İŞLEMLERİNDE DESTEK,

 

> KREDİ KARTINA 9 AY TAKSİT,

 

> KENDİ BÜNYEMİZDE TAKSİTLİ SATIŞ İMKANI,

 

> AYNI GÜN NOTER VE DEVİR İŞLEMLERİ,

 

> KASKO VE SİGORTA POLİÇELERİNDE UYGUN FİYAT VE TAKSİT İMKANI,

 

> ÜST YAPI - KARASÖR PLAN/PROJE ÇİZİMİ,

 

> 2. EL ÜST YAPI VE KASA ÇEŞİTLERİ,

 

> KASA TAKAS İMKANI

(Görüntülenme Sayısı : 134)