2019 MODEL VOLKSWAGEN TRANSPORTER 8+1 OTOMOBİL

Yazdır
480
329.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4561
İlan Tarihi 16/08/2021
Plaka 34BBH58
Model Yılı 2019
Kilometre 63000
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Otomatik
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Beyaz
Kasa Tipi 8+1 OTOMOBİL
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
2019 MODEL
VOLKSWAGEN TRANSPORTER 
8+1 OTOMOBİL RUHSATLI 
ORJİNAL HATASIZ BOYASIZ
OTOMOATİK VİTES
(Görüntülenme Sayısı : 293)