2020 MODEL FIAT EGEA 1.4 BENZİN & LPG Lİ

Yazdır
480
139.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 3976
İlan Tarihi 24/11/2020
Plaka 34CZM237
Model Yılı 2020
Kilometre 10200
Yakıt Tipi Benzin & LPG
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi
Motor Gücü
Renk Bordo
Kasa Tipi OTOMOBİL
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI

2020 MODEL

FİAT EGEA 1.4 FİRE EASY

BENZİN & LPG' Lİ

6 İLERİ VİTES

KLİMA

YOL BİLGİSAYARI

4 CAM OTOMATİK

ELEKTRİKLİ AYNALAR

FONKSİYONEL DİREKSİYON

BLUETOOTH TELEFON BAĞLANTISI

RADİO - USB ÇALAR

(Görüntülenme Sayısı : 454)