2020 MODEL VOLKSWAGEN ARTEON 2.0 TDİ R-LİNE

Yazdır
480
989.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4425
İlan Tarihi 15/06/2021
Plaka 0
Model Yılı 2020
Kilometre 22200
Yakıt Tipi Dizel
Vites Tipi Otomatik
Motor Hacmi 2000 cc
Motor Gücü 240 hp
Renk Füme
Kasa Tipi Sedan
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
2020 MODEL
VOLKSWAGEN ARTEON 2.0 TDİ R-LİNE 240 BEYGİR
CAM TAVAN
ÇARPIŞMA ÖNLEYİCİ
4 BÖLGE ÇEVRESEL 350 DERECE KAMERA
HAYALET GÖSTERGE
ELEKTRİKLİ BAGAJ
(Görüntülenme Sayısı : 650)