CARRİER XARİOS 500 12 VOLT KLİMA

Yazdır
480
28.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4430
İlan Tarihi 17/06/2021
Plaka KLİMA 6
Model Yılı 2010
Üretici Firma CARRİER
Uzunluk
Genişlik
Yükseklik
Renk Beyaz
Kasa Tipi KLİMA
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
CARRİER XARİOS 500 
12 VOLT 
MOTORDAN TAHRİKLİ KLİMA
(Görüntülenme Sayısı : 129)