KAPALI SAC KASA (659-F,859-G) KASASI

Yazdır
480
İlan No : 4557
İlan Tarihi
Plaka
Model Yılı 2015
Üretici Firma
Uzunluk
Genişlik
Yükseklik
Renk
Kasa Tipi
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
İÇTEN İÇE KULLANILABİLİR KASA ÖLÇÜLERİ:

UZUNLUK : 530

GENİŞLİK : 210

YÜKSEKLİK : 240

27 METRE KÜP KASA HACMİ VARDIR.
(Görüntülenme Sayısı : 59)