TENTELİ SAC KASA ( MAN 12.153 ) ÜRÜN NO 222

Yazdır
480
16.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4566
İlan Tarihi 20/08/2021
Plaka ÜRÜN NO 222
Model Yılı 2010
Üretici Firma
Uzunluk
Genişlik
Yükseklik
Renk Beyaz
Kasa Tipi Tenteli Sac Kasa
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
İÇTEN İÇE KULLANILABİLİR KASA ÖLÇÜLERİ:

 UZUNLUK : 680 CM

GENİŞLİK : 250 CM

YÜKSEKLİK : 275 CM
(Görüntülenme Sayısı : 54)