ÜRÜN NO 034 AÇIK AHŞAP KASA (635-839-WİDE)

Yazdır
480
0 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4594
İlan Tarihi 10/09/2021
Plaka ÜRÜN NO:034
Model Yılı 2014
Üretici Firma
Uzunluk 380
Genişlik 205
Yükseklik 72
Renk Beyaz
Kasa Tipi AÇIK AHŞAP KASA
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI
İÇTEN İÇİ KASA ÖLÇÜLERİ;

UZUNLUK: 3.80  mt
GENİŞLİK: 2.05 mt
YÜKSEKLİK: 72 mt
(Görüntülenme Sayısı : 28)