2005 MODEL FİAT PALİO 1.2 8V SL

Yazdır
480
57.500 ₺ TUZLA / İSTANBUL
BULUNDUĞU ŞUBEYİ ARA
İlan No : 4509
İlan Tarihi 26/07/2021
Plaka 34US3186 (M)
Model Yılı 2005
Kilometre 212000
Yakıt Tipi Benzin
Vites Tipi Manuel
Motor Hacmi 1200 cc
Motor Gücü 73 hp
Renk Beyaz
Kasa Tipi HATCHBACK
İLGİLİ KİŞİ
Arif Özkaya arif@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 90
Erdem Aktaş erdem@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 92
Harun Çatal harun@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 86
Mehmet Şamil Özçelik mehmet@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 510 02 94
Mustafa Kurt mustafa@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0542 373 77 37
Z.Berk Binzat berk@kastamonuotomotiv.com Satış Temsilcisi 0549 337 10 37
Sosyal Medyada Paylaş
İLAN AÇIKLAMASI

ARACIM 2005 MODEL FİAT PALİO 1.2 SL MODELİDİR(KLİMALI MODELLERDEN DEĞİLDİR)

DAHA ÖNCESİNDEN HİÇ TÜP TAKILMAMIŞ OLUP BU ŞEKİLDE YILLARCA BİNİLMİŞTİR

ARAÇ YAŞI İTİBARİ İLE İÇ VE DIŞ KONDİSYON TEMİZDİR



MUAYENE TARİHİ:23/01/2023 TARİHİNE KADAR GEÇERLİDİR



MOTOR YÜRÜR AKSAM DURUMU:

01/07/2021 TARİHİNDE

CASTROL 10/40 YAĞ

YAĞ FİLTERSİ

HAVA FİLTRESİ 

FALKEN MARKA 4 SIFIR LASTİK

SIFIR GARANTİLİ İNCİ AKÜ

ÖN DİSK

ÖN FREN BALATALARI

ARKA KAMPANA

ARKA FREN PABUÇLARI DEĞİŞMİŞTİR

BALANS AYARI YAPILMIŞTIR.



HASAR KAYDI VE KM SORGULAMA:FOTOĞRAFLARA EKLENMİŞTİR GEÇMİŞİNDE HASAR KAYDI YOKTUR VE KM İLE OYNANMA MEVCUT DEĞİLDİR



EKSPERTİZ RAPORU: 01/07/2021 TARİHİNDE GÖZTEPE ÜMRAN OTO EKSPERTİZ TARAFINDAN FULL PLUS EKSPERTİZ YAPILMIŞTIR BAGAJ VE TAVAN HARİÇ BOYALIDIR (MOTOR-MEKANİK-KAPORTA) FOTOĞRAFLARA EKLENMİŞTİR-1 YIL ÜMRAN OTO EKSPERTİZ TARAFINDAN ÇEKİCİ HİZMETİ VERİLMİŞTİR.


 

03/07/2021 Tarihinde DETAYLI TEMİZLİĞİ YAPILMIŞTIR




SATIŞ EKİBİMİZ
ERDEM BEY ; 0 (549) 510 02 92 
MUSTAFA BEY ; 0 (542) 373 77 37
MEHMET ŞAMİL BEY ; 0 (549) 510 02 94
HARUN BEY ; 0 (549) 510 02 86
ARİF BEY ; 0 (549) 510 02 90
BERK BEY ; 0 (549) 337 10 37

(Görüntülenme Sayısı : 451)